• جامع ترین دایرکتوری خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

آموزش بستن کروات

آیا از آن دسته آقایانی هستید که دیگران کرواتتان را برایتان گره می زنند؟ آیا از بلد نبودن بستن گره کرواتتان خسته شدید؟ آیا شما هم کرواتتان را با گره ی دفعه ی قبل در کمدتان نگه داشته اید؟
نگران نباشید!!! شاخ نبات به شما یاد می دهد چگونه کرواتتان را گره بزنید!
شاید طریقه ی بستن گره ی کروات در این روزهای خاص زندگی تان - برای جشن ها ، دید و بازدید های رسمی و مراسمات قبل از عروسی - یکی از مسائلی باشد که احساس می کنید باید زودتر یاد بگیرید. هر چند همه می دانیم در قرار های معمولی هم بستن کروات شما را جذاب تر و جنتلمن نشان می دهد.


شاخ نبات برای شما ساده ترین مدل کروات را به همراه آموزش قدم به قدم تصویری آماده کرده است:
دکمه‌ یقه پیراهن را ببندید و یقه تان را بالا بزنید. کروات را دور گردنتان بیندازید .انتخاب اینکه سر پهن کروات سمت چپ یا راست باشد به عهده ی خودتان.هر طرف که راحت ترید!
(بهتر است برای بارهای اول و برای پیش رفتن با آموزش تصویری با سمت چپ شروع کنید.)
گره ی ساده

b 0008 01


قسمت پهن کروات در سمت چپ باشد و کمی پایین تر از سر باریک کراوات باشد.
سر پهن کروات را روی قسمت نازک قرار دهید.

b 0008 02


قسمت پهن را به زیر قسمت باریک باریک ببرید.

b 0008 03


جلوی گره را با انگشت اشاره، شل نگه دارید. قسمت نازک کراوات را دوباره رو بیاورید.

b 0008 04


سر پهن کراوات را از پشت حلقه رد کنید.

b 0008 05


سر پهن را از درون حلقه عبور دهید. انگشت خود را بردارید و گره را سفت کنید.

b 0008 06


قسمت باریک کراوات را نگه دارید و گره را به سمت یقه سر دهید.

b 0008 07


تبریک می گوییم شما به راحتی یاد گرفتید کروات ببندید.

b 0008 08


نکته:برای آنکه تکراری نباشید گاهی میتوانید زیر گره کرواتتان فرورفتگی ایجاد کنید.  برای ایجاد آن پیش از سفت کردن گره انگشت اشاره را مستقیما در زیر گره قرار دهید. طوری که فرورفتگی در وسط کروات قرار بگیرد.
گره ی کروات مدل های متنوعی دارد که شاخ نبات در مقالات بعد حتما به شما ارائه خواهد کرد.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
logo-samandehi
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.