• جامع ترین دایرکتوری خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

نوشیدنی های آرامش بخش

طبق قولی که در شاخ نبات به شما داده بودیم در این مقاله شما را با 6 نوشیدنی آرامش بخش آشنا خواهیم کرد. این نوشیدنی ها برای زمان هایی مناسب است که  دچار اضطراب و هیجان شده‌اید و دوست دارید با خوردن یا نوشیدن آرام شوید:


چای سبز
این نوشیدنی حاوی ماده ای است که استرس را کاهش می دهد.
سنبل الطیب
این گیاه دارویی را پیش از خواب با چای دم کنید و سپس نوش جان بفرمایید.
آب آلبالو
نوشیدن روزانه نیم لیتر آب آلبالو کیفیت خواب شبانه را بالا می برد و باعث کاهش فشارهای عصبی می شود.
چای سیاه
نوشیدن چای سیاه در طول شش هفته سبب کاهش میزان هورمون کورتیزول و استرس در مردان می شود.
شیر
شیر حاوی ماده ای به نام سروتونین است که سبب بهبود خوی شما و در نتیجه آرامشی مطلوب در وجودتان می شود. علاوه بر این، کلسیم و باعث کاهش فشار خون می شود. پیشنهاد شاخه نبات: در زمان اضطراب بالا نوشیدن شیر گرم را امتحان کنید.
آب سبزیجات تازه
روزانه یک فنجان آب سبزیجات(مثل کرفس، هویج و اسفناج)  که حاوی کلسیم، منیزیم و ویتامین ث است، فشارخون را پایین می آورد، هورمون های مربوط به استرس و اضراب را کاهش داده و به آرام شدن شما کمک می کند.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
logo-samandehi
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.