• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

نکاتی مهم در مورد آرایشگاه عروس

آرایشگاهی نزدیک انتخاب کنید.
سعی کنید آرایشگاهی را در نظر بگیرید که تا آتلیه و همچنین محل برگزاری عروسی فاصله کمی داشته باشد، چرا که ممکن است به دلیل استرس زیادی که در این روز زیبا دارید، اتفاقی غیر مترقبه مانند یک ترافیک سنگین برنامه زمانی شما را برهم زند و موجبات ناراحتی و استرس بیشتر را فراهم آورد. پس بهتر است یک آرایشگر خوب و ماهر را در همان منطقه ای انتخاب کنید که سالن عروسی و آتلیه در آن قرار دارد. نگران نباشید آرایشگر خوب در همه جای شهر پیدا می شود، فقط باید آن را شناسایی کنید. شاخ نبات این کار را برای شما آسان کرده است.


نوع و سبک آرایش صورت ، مو و ناخن را معلوم کنید.
بهتر است در مورد آرایش صورت، مو و ناخن همه چیز را در نظر بگیرید.

مو: مدل مو را ساده انتخاب کنید تا همیشگی باشد. مثلا مدل موی فر مدلی است که از مد می افتد، پس اگر می خواهید وقتی سال ها بعد به آلبوم عروسی خود نگاه می کنید با مدل موی از مد افتاده رو به رو نشوید سعی کنید مدل موی خود را ساده انتخاب کنید. همچنین برای جشن عروسی از لایت‌های خیلی روشن با تضاد زیاد استفاده نکنید و از لایت‌هایی که حالت سایه روشن دارند استفاده کنید و نکته مهم تر اینکه اگر صورتی درشت دارید موها را به هیچ‌عنوان روشن نکنید چرا که صورت درشت‌تر جلوه می‌کند.

صورت: سعی کنید آرایش های اروپایی و لایت را برای خود انتخاب کنید نه آرایش های خلیجی و عربی و تند، چون بعد از مدت بسیار کوتاهی از مد می افتد و ممکن است حتی خجالت بکشید تا عکس های تان را به دوستانتان نشان دهید.
اگر طرفدار آرایش لایت هستید از رنگ هلویی یا قهوه ای استفاده کنید و سعی کنید از مژه مصنوعی فقط در گوشه خارجی چشم استفاده کنید و در صورتی که می خواهید چشمان کشیده تری داشته باشید قسمت های بیرونی را تا جای ممکن برجسته کنید. این نکته را هم یادآور می شویم که برای برجسته کردن لب ها بهترین گزینه استفاده از رژلب شاتوتی است.
توجه کنید که هر چقدر آرایش شما در روز عروسی به چهره واقعی‌تان نزدیک‌تر باشد، زیباتر به نظر می‌رسید چون آنچه مهم است این است که زیبایی‌های طبیعی چهره شما بیشتر به چشم بیاید.

ناخن: استفاده از لاک فرنچ سفید ساده بهترین انتخاب است. اگر طرفدار طرح های شلوغ هستید، می‌توانید برای انگشت حلقه از نگین یا طرح های متفاوت استفاده کنید. در صورتی که دست‌ها و همچنین ناخن‌هایی کشیده دارید نباید ناخن‌ها را خیلی بلند کنید چون جلوه ی زیبایی نخواهد داشت.

قیمت آرایشگاه های مختلف را بسنجید.

همانطور که می دانید آرایش عروس نرخ ثابتی ندارد و قیمت رزرو آن در نقاط مختلف شهر یکسان نیست. حتی آرایشگاه های معروف معمولا قیمت های بالاتری را ارائه می دهند. زیرکی شما در شناختن آرایشگرهای گمنامی است که کارشان را ماهرانه انجام می دهند. حتما این نکته را در نظر بگیرید که آیا کیفیت کاری که آرایشگر برای شما انجام می دهد با پولی که قرار است از شما دریافت کند برابری می کند یا خیر؟

مدل های عروس را ببینید.

پس از انتخاب آرایشگاه، حتما قبل از عقد قرارداد عروس هایی که توسط آرایشگاه انتخابی شما آماده می شوند را ببینید. این موضوع کمک بسیار زیادی به انتخاب یا عدم انتخاب نهایی شما می کند. به هیچ وجه به آلبوم های آرایشگاه ها بسنده نکنید چرا که در عکس هایی که در این آلبوم ها مشاهده می کنید از مدل های زیبا و خوش چهره استفاده شده و البته که از روتوش فراوانی در آن ها استفاده شده است.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه! توجه! توجه!
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.
logo-samandehi