• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

چطور در روز عروسی یک داماد جذاب باشید

روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی هم برای عروس خانم و هم برای آقای داماد است. پس همانطور که عروس خانم برای زیبایی و جذابیت خود در این روز زیبا وقت صرف می کند، آقا داماد نیز باید نهایت دقت و سلیقه را برای خوش تیپ تر بودن در این روز رویایی به کار گیرد.

انتخاب سبک درست کت و شلوار

توجه کنید که سبک لباس ارتباط زیادی با فرم بدن و اندام داماد دارد. افراد چاق باید سبکی متناسب با خود را انتخاب کنند، این موضوع در مورد ورزشکاران و افرادی که تناسب اندام دارند نیز صادق است. اگر چارشانه هستید و دوست دارید لاغرتر به نظر برسید کت‌هایی را انتخاب کنید که تیره رنگ هستند و در کمر ساسون دارند چون معمولا رنگ‌های روشن شما را پرتر نشان می‌دهد. اگر قدتان کوتاه است باید کت 3 دکمه بخرید که دکمه‌هایش پایین باشند تا بدن‌تان بلندتر به نظر برسد .اگر اندامی بلند و باریک دارید هر مدل کت و شلواری به شما می آید. البته کت و شلوار سبک کلاسیک از جمله سبک هایی است که تمامی افراد می توانند آن را امتحان کنند و هم در میهمانی های دوستانه و هم در مراسم عروسی با این سبک ظاهر شوند..

حفظ آراستگی ظاهر

نکته اول: مراقب باشید از قرار دادن کیف پول، گوشی و حتی دسته کلید خود در جیب خودداری کنید زیرا این کار باعث برآمدگی جیب شده و ظاهر شلوار و حتی کت را به هم زده و نازیبا می سازد.
نکته دوم: هرگز همراه با کت و شلوار مشکی جوراب سفید نپوشید، اگر کت و شلوار و کفش شما سفید است پس راحت باشید و جوراب سفید هم می توانید بپوشید.
نکته سوم: یک هفته قبل از عروسی، کت و شلوار، کفش و … را بپوشید تا اگر نقص یا کم و کاستی وجود داشت بتوانید آن را برطرف کنید. حتی ممکن است لاغر یا چاق شده باشید که با متوجه شدن این موضوع میتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.

انتخاب اندازه درست کت و شلوار

گران ترین کت و شلوار دنیا هم اگر برای بدن شما مناسب نباشد در آن زشت به نظر خواهید رسید. توجه کنید که سر آستین کت باید یک الی دو  سانتی‌متر پایین‌تر از مچ قرار بگیرد. لبه‌های کت نباید باز بمانند چرا که اگر دو لبه کت از هم باز بماند یعنی کت برای شما تنگ است.کت باید از پشت نمایی ایستاده و صاف داشته باشد و چروک و کج نباشد. شلوار باید برای‌تان راحت و اندازه باشد و بدون هیچ گونه احساس ناراحتی با آن بنشینید و بلند شوید. قد شلوارتان هم باید تقریبا یک سوم از ارتفاع کفش‌تان را بپوشاند.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه! توجه! توجه!
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.
logo-samandehi