• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

3 نکته مهم در مورد روز عروسی

1.برنامه ریزی مراسم عروسی

همانطور که میدانید مهم ترین کار برای یک مراسم خوب و عالی برنامه ریزی کردن است. شما باید درمورد زمان، بودجه، تقسیم کار و خیلی موارد دیگر برنامه ریزی داشته باشید زیرا هر چه به روز عروسی نزدیک تر شوید، کارهایتان بیشتر و برنامه تان فشرده تر می شود. پیشنهاد ما به شما این است که برای برنامه ریزی هر چه بهتر از چک لیست استفاده کنید. چک لیست، برگه ای است که تمام کارهای خود را به ترتیب زمان انجام در آن وارد می کنید و پس از اطمینان از نوشتن تمام کارها به ترتیب شروع به انجام آنها می کنید، جلوی هرکاری که انجام می دهید تیک می زنید. فراموش نکنید که حتما برای آرامش بیشتر، از چندین ماه قبل از عروسی شروع به برنامه ریزی و انجام کارهای خود کنید.

2.ایجاد لیست مناسب مهمان

بدون شک ایجاد  لیست مهمانان عروسی کار دلهره آوری است. چرا که با توجه به میزان بودجه و محدودیت فضا ممکن است فقط بتوانید تعداد محدودی را دعوت کنید و نگران هستید که ممکن است احساسات مهمانان دعوت نشده صدمه دیده و از دست شما دلخور شوند. درجه بندی اقوام را به بزرگترها بسپارید، فقط به این نکته توجه کنید که ممکن است با بعضی اقوام دور رابطه نزدیک تری داشته باشید و همچنین ممکن است بعضی از اقوام نزدیک را حتی سالی یک بار هم نبینید. همچنین لازم نیست تمامی دوستانتان را به مراسم عروسی دعوت کنید بلکه فقط از چند نفر از دوستان صمیمتان دعوت کنید و از بقیه می توانید بعدا در منزلتان پذیرایی کنید.
در هر حال بهتر است بر سر یک لیست ثابت از مهمان ها توافق کنید. وقتی بودجه شما محدود است فقط یک مهمان اضافی می تواند تفاوت چشمگیری ایجاد کند.

3.احساس عشق و شادی در مراسم عروسی

در روز عروسی سعی کنید فارغ از تمام دغدغه ها و استرس ها شاد باشید، به این روز قشنگ و هدف از مراسم تان فکر کنید، به عشقی که باعث ازدواج میان شما و همسرتان شده است ببالید. مهم تر از همه، در این مراسم باشکوه فقط به کسانی توجه کنید که علاقه مند به لبخند و شادی شما هستند و بقیه را از ذهنتان پاک کنید.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه! توجه! توجه!
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.
logo-samandehi