• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

5 قانون طلایی برای شادکامی هر چه بیشتر زندگی مشترک

قانون طلایی اول: همسر خود را گرامی بدارید.

ازدواج یعنی اعلان استقلال، وقتی ازدواج می کنید تعهد می دهید که در شادی و غم، فقر و ثروت و در هر شرایطی یار و یاور همسرتان باشید و همسرتان را گرامی بدارید. زن و شوهر با طناب محکمی بهم وصل هستند که یکی از رشته های مهم این طناب را عشق و علاقه نسبت به یکدیگر به وجود می آورد. رشته های دیگری چون رشته علایق مشترک، تجربیات مشترک، وفاداری و تشریک مساعی در زندگی لازم است هر چه این رشته های طناب محکم تر باشد، ازدواج با ثبات تر خواهد بود.

قانون طلایی دوم: وقتی ازدواج می کنید با همسرخود چون یک روح در جسم باشید.

پس از ازدواج به والدین خود متکی نباشید، بلکه با یکدیگر روح جدیدی را به وجود آورید. به پدر و مادر احترام بگذارید، خانواده ای جدا بسازید و شانس موفقیت زیادی در زندگی به وجود آورید.

قانون طلایی سوم: فن عشق ورزی را بیاموزید.

هماهنگی باعث ایجاد علاقه زناشویی می شود. در روابط خود احساسات و عواطف را توام سازید. هرچه روابط شما هماهنگ تر باشد، شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

قانون طلایی چهارم: در زندگی زناشویی بردبار و صبور باشید.

هرگاه بخواهید قدمی بردارید باید در نظر داشته باشید یک نفر دیگری نیز وجود دارد که باید قدم هایتان را با او هماهنگ کنید. در قدم اول ممکن است پاهای یکدیگر را لگد کنید، ولی کم کم تجربه کسب می کنید که چگونه با یکدیگر هماهنگ باشید. در ازدواج نیز برای هماهنگی جسمی و روحی زمان لازم است، پس باید صبور و بردبار باشید.

قانون طلایی پنجم: ریشه ازدواج خود را محکم سازید.

به زندگی زناشویی مانند گیاه باید توجه کرد، به خصوص زمانی که هنوز تازه و نورس است. ریشه آن را باید با اندیشه مشترک، دقت و توجه، مهر و محبت و بالاخره حس تفاهم قوی کرد. به یکدیگر ابراز علاقه کنید و به هر شکلی که می توانید احساسات خود را به یکدیگر نشان دهید.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
logo-samandehi
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.