• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

6 مدل حلقه نامزدی که خاطره ازدواج شما را ماندگار می کند

انتخاب حلقه نامزدی یکی از رسوم مشترک مردم دنیاست  که زمان و وسواس خاصی را برای خرید آن به خرج می دهند، به نوعروسان توصیه می کنیم  قبل از انتخاب و خرید حلقه، به مدل های مختلفی که وجود دارد نگاهی انداخته و ایده بگیرند تا بهترین انتخاب را برای این یادگاری با شکوه و فاخر داشته باشند.

حلقه با نگین هایی با رنگ طبیعیمدل شماره 1: نگین هایی با رنگ طبیعی:

طراحان این مدل می گویند جذبه افسونگر این حلقه های رنگی تا ابد پابرجاست الماس 6/1 قیراطی صورتی رنگ در این نوع حلقه نقش اصلی جذب مخاطب را بر عهده دارد که  به مراتب از نگین های مشابه همچون بدیل، ساپریس و روبیس بهتر است.

حلقه با نگین های سراسریمدل شماره 2: نگین های سراسری:

به نظر می آید که نگین های درخشان، کل رکاب را قبضه و محاصره کرده اند و همین شمایل پر زرق و برق، آن را در میان نوعروسان محبوب می سازد. این نکته ای است که طراحان به خوبی آن را درک کرده اند. پخش شدن نگین ها در اندازه های کوچکتر آن را از هر جهتی درخشان جلوه می دهد و البته همین مساله باعث می شود تا سنگین تر از اندازه واقعی شان به نظر برسند.

حلقه با فرم کاملا استوارمدل شماره 3 : فرم کاملا استوار:

باید گفت این مدل ها جدیدترین نوع ارائه شده به بازار هستند که با طراحی پیچیده، اما ظریف خود چشم ها را طوری خیره می کنند که دیگر کسی به نوع ایستادن نگین ها توجهی نخواهد داشت. نوع تراش نگین ها به شیوه ای است که بر مرکزیت آنها تاکید می کند، اما همه چیز فدای نگین وسط رکاب نیست و کل کار به چشم می آید.

حلقه های به هم پیچیدهمدل شماره 4:حلقه های به هم پیچیده:

طراح ها در این گونه مدل ها قدری وقت بیشتری صرف کرده اند تا اندکی موج به حلقه های ساده نامزدی بدهند و این را نه تنها در رکاب تو در تو بلکه در نوع نگین های آنها نیز رعایت و لحاظ کرده اند، ولی بیشترین وضعیت پیچشی متعلق به پایین و دور رکاب است که از فلزهای گوناگون به هم تابیده درست شده است و حرکتی نرم و روان را به نمایش می گذارد.

حلقه های کلاسیکمدل شماره 5 : حلقه های کلاسیک:

با استفاده از شیوه محبوب و امتحان پس داده دوره های گذشته، شما را به دورانی پر افتخار همراه با شکوهی فاخرانه می برد. برای طراحی این حلقه ها قطعا از انواعی از ایده ها وام گرفته شده است که از مد نیفتاده اند و هنوز هم خواهان و طرفدار دارند. شیوه قرار گرفتن نگین روی سطح حلقه و فلز به کار رفته در آن به گونه ای است که با هر سلیقه ای هماهنگ است.

حلقه ای با ظاهر صمیمیمدل شماره 6 :حلقه ای با ظاهر صمیمی:

واقعا نمی توان توصیف دیگری برای این مدل ها ارائه داد. چون ظاهرشان ساده و در عین حال دوست داشتنی است و به نظر نمی آید وقتی آن ها را به دست می کنید یک طراحی جدید به تیپ و کاراکتر خود می دهید ؛ به خصوص نوع طلایی آن بسیار ساده تر به نظر می رسد، اما این سادگی مانع درخشندگی و جلوه آن نمی شود.

 

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
logo-samandehi
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.