• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

معرفی مجموعه های ویژه

معرفی مجموعه های ویژه

دفتر ازدواج شادی (337 تهران)

دفتر ازدواج 337 تهران با سابقه 20 ساله در سعادت آباد و دارای سالن عقد و اداری مجزا از یکدیگر که باعث راحتی عروس و داماد و مهمانها میگردد ظرفیت این مجموعه 30 نفر بوده و دارای پرسنل مجرب و برخورد بسیار عالی با مدعوین عزیز میباشند امکانات این مجموعه شمع آرایی نور پردازی شیک سفره عقد همراه با مد روز می باشد و عقد آریایی و عربی در این مجموعه بصورت رایگان می باشد و تمامی هزینه ها بصورت تعرفه دولتی دریافت می گردد و علاوه بر وام دولتی برای عقد وامی جداگانه به عروس و دامادها جهت هزینه های جاری ازدواج نیز اعطاء می گردد.

صفحه اینستاگرام دفتر ازدواج 337 تهران

کانال تلگرام دفتر ازدواج 337 تهران

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه! توجه! توجه!
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.
logo-samandehi