• جامع ترین دایرکتوری خدمات دهندگان ازدواج

معرفی مجموعه های ویژه

معرفی مجموعه های ویژه

دفتر ازدواج شادی (337 تهران)

دفتر ازدواج 337 تهران با سابقه 20 ساله در سعادت آباد و دارای سالن عقد و اداری مجزا از یکدیگر که باعث راحتی عروس و داماد و مهمانها میگردد ظرفیت این مجموعه 30 نفر بوده و دارای پرسنل مجرب و برخورد بسیار عالی با مدعوین عزیز میباشند امکانات این مجموعه شمع آرایی نور پردازی شیک سفره عقد همراه با مد روز می باشد و عقد آریایی و عربی در این مجموعه بصورت رایگان می باشد و تمامی هزینه ها بصورت تعرفه دولتی دریافت می گردد و علاوه بر وام دولتی برای عقد وامی جداگانه به عروس و دامادها جهت هزینه های جاری ازدواج نیز اعطاء می گردد.

صفحه اینستاگرام دفتر ازدواج 337 تهران

کانال تلگرام دفتر ازدواج 337 تهران

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
logo-samandehi
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.