• راهنمای خدمات دهندگان ازدواج

ثبت مجموعه شما

آیا صاحب کسب و کار هستید؟

آیا مدیر یک تالار عروسی مجلل هستید؟ یا شاید صاحب یک مزون زیبا از لباس های عروس می باشید. شما می توانید هر فعالیتی که در حوزه ازدواج جوانان انجام می دهید را در شاخ نبات معرفی کنید.

چرا پیشنهاد میکنیم مجموعه خود را در شاخ نبات ثبت کنید؟

  • شاخ نبات یک صفحه اختصاصی شامل اطلاعات تخصصی از کسب و کار شما ایجاد و به شما ارائه می دهد.
  • شاخ نبات یک سایت تخصصی است. به عبارت دیگر هم خدمات دهندگان و مجموعه های ثبت شده و هم کاربران و بازدیدکنندگان هدفمند می باشند.
  • روزانه صدها بازدید توسط عروس و دامادهای عزیز از سایت شاخ نبات صورت می پذیرد که مشتریان اصلی شما هستند.

برای ثبت مجموعه خود در سایت شاخ نبات می توانید از طریق لینک های زیر نسبت به تکمیل فرم اطلاعات مجموعه اقدام فرمایید.

f logo
وب سایت شاخ نبات در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت توسط گروه فناوری اطلاعات پگاهان طراحی و اجرا شده است. هدف ما ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نیازمندی های زوج های جوان برای برگزاری جشن زیبای عروسی می باشد. شاخ نبات امکان دسترسی آسان، بررسی و انتخاب صحیح را برای عروس و داماد های عزیز فراهم می کند. همکاران ما در شاخ نبات یک زندگی شیرین و عاقبت به خیری را برای همه جوانان ایرانی آرزومند است. امیدواریم سهم کوچکی در شادی شما داشته باشیم.
توجه! توجه! توجه!
توجه: شاخ نبات تنها یک بانک اطلاعاتی از اطلاعات ارائه شده توسط مجموعه ها می باشد و بررسی و تایید صحت اطلاعات ارائه شده از طرف مجموعه های ثبت شده به عهده شما عزیزان می باشد.
خبرنامه شاخ نبات
با عضویت در خبرنامه شاخ نبات می توانید از آخرین تخفیف های تالارهای عروسی، آتلیه های عروس، مزون های عروس، دفترخانه های ازدواج، آرایشگاه های عروس و مجموعه های اجاره و تزئین ماشین عروس آگاه شوید. همچنین می توانید با عضویت در خبرنامه در جریان تازه ترین مقالات مجله اینترنتی شاخ نبات قرار بگیرید.
logo-samandehi